o marce

Sklep Narty-online.pl został stworzony w skutek rosnącego popytu na narty i sprzęt marki LUSTI. W naszym sklepie kupisz narty, których nie ma co druga osoba na stoku. LUSTI jest marką niszową w Polsce. Niszową nie znaczy gorszą. Wręcz przeciwnie, nasze narty tworzone są z najwyższą starannością. Każda narta przechodzi przez wiele rąk, które dbają o najwyższą jakość produktu. Niewiele marek w swoim portfolio ma tylko narty z drewnianym, klejonym rdzeniem. My nie używamy do produkcji nart pianek poliuretanowych ani komponentów do produkcji środka naszych nart.

Posiadanie nart LUSTI jest samo w sobie oryginalne, dodatkowo możemy stworzyć dla Ciebie unikalne w skali światowej narty z własnym designem. Wystarczy, że zaprojektujesz nartę według naszych wytycznych a my je dla Ciebie wykonamy.

Marka LUSTI to nie tylko narty. W naszym sklepie kupisz również oryginalne, ręcznie robione czapki. Wykonane z ciepłej wełny podszyte polarem ochronią głowę przed zimnem w każdych warunkach. Czapki wykonywane są całkowicie ręcznie i również możesz zamówić swój oryginalny design.